Update exception y300-0100

Home  >>  Huawei Firmwares Section  >>  Update exception y300-0100

Update exception y300-0100

On January 17, 2015, Posted by , In Huawei Firmwares Section, With 6 Comments

update exception
emmc is readonly ,you cant upadte your system


6 Comments so far:

 1. ExpertBuddy says:

  The only solution is to change the emmc chip. You should also read the sticky thread from this section moderator About EMMC ReadOnly Good Luck.

  Br,

  Babar Abbasi

 2. internet says:

  I just want to mention I’m beginner to blogging and site-building and seriously liked this web site. Likely I’m going to bookmark your blog . You really come with impressive articles and reviews. With thanks for revealing your website page.

 3. I like the valuable information you offer for your articles. I will be able to bookmark your blog and feature my kids check up here generally. I am somewhat certain they are going to be informed numerous new stuff right here than anyone else!

 4. home furnitures that uses hardwoord is a great option because hardwoods last longer**

 5. Kurye olarak hizmet veren kişiler, bulundukları lokasyondaki her adrese en kısa sürede ulaşma yolunu bilirler. Üstelik verilen bu görevi hava, trafik ve buna benzer diğer olumsuz şartlardan etkilenmeden yerine getirirler. Yani iş hayatı başta olmak üzere hayatın hemen her alanında önemli görevleri üstlenebilir ve başarıyla yerine getirebilirler. Özellikle büyük şehirlerdeki trafik kaosu ve adres konusundaki karmaşa göze alınırsa, kurye hizmetlerinden faydalanmanın bazı durumlarda zorunlu hale geleceği anlaşılabilir. Örneğin İstanbul’un bir noktasından diğer bir noktasına acil şekilde önemli bir evrak ulaştırmak gerektiğinde ya da hastanızın ihtiyacı olan ilacı acil ve güvenli bir şekilde ulaştırmak gerektiğinde, İstanbul moto kurye hizmetimizden faydalanarak sorununuza çözüm üretebilirsiniz.