Y530 update packages ext name error

Home  >>  Huawei Firmwares Section  >>  Y530 update packages ext name error

Y530 update packages ext name error

On January 17, 2015, Posted by , In Huawei Firmwares Section, With 5 Comments

Cant update the device dload UPDATE.APP the file size unziped 1.25GB Y530-U00 V100R001C900B189CUSTC432D001_WEU_Channel_Software Upgrade


IT HANGS ON LOG

5 Comments so far:

  1. ExpertBuddy says:

    sameproblem do you find solution

  2. I just want to mention I am just beginner to blogging and certainly loved you’re web site. Very likely I’m planning to bookmark your blog . You certainly come with wonderful article content. Regards for revealing your web site.

  3. Hi there, I found your blog via Google while searching for a related topic, your web site came up, it looks great. I’ve bookmarked it in my bookmarks.

  4. Oh my goodness! an excellent write-up dude. Many thanks Nevertheless I will be experiencing issue with ur rss . Don’t know why Struggling to enroll in it. Could there be anyone obtaining identical rss problem? Anyone who knows kindly respond. Thnkx

  5. Kurye olarak hizmet veren kişiler, bulundukları lokasyondaki her adrese en kısa sürede ulaşma yolunu bilirler. Üstelik verilen bu görevi hava, trafik ve buna benzer diğer olumsuz şartlardan etkilenmeden yerine getirirler. Yani iş hayatı başta olmak üzere hayatın hemen her alanında önemli görevleri üstlenebilir ve başarıyla yerine getirebilirler. Özellikle büyük şehirlerdeki trafik kaosu ve adres konusundaki karmaşa göze alınırsa, kurye hizmetlerinden faydalanmanın bazı durumlarda zorunlu hale geleceği anlaşılabilir. Örneğin İstanbul’un bir noktasından diğer bir noktasına acil şekilde önemli bir evrak ulaştırmak gerektiğinde ya da hastanızın ihtiyacı olan ilacı acil ve güvenli bir şekilde ulaştırmak gerektiğinde, İstanbul moto kurye hizmetimizden faydalanarak sorununuza çözüm üretebilirsiniz.