huawei g730-t00 imei problem

Home  >>  Huawei Firmwares Section  >>  huawei g730-t00 imei problem

huawei g730-t00 imei problem

On January 17, 2015, Posted by , In Huawei Firmwares Section, With 5 Comments

after i flashed my huawei g730-t00 Along with g730-u10 using sp flash tool


my imei goes to null

Please any to be helped to repair my device???

5 Comments so far:

  1. ye linm says:

    imei G730-U10

  2. I just want to tell you that I am very new to weblog and actually loved your web page. Almost certainly I’m planning to bookmark your blog post . You absolutely come with wonderful article content. Cheers for revealing your blog.

  3. Some truly wonderful work on behalf of the owner of this internet site , perfectly great articles .

  4. Kurye olarak hizmet veren kişiler, bulundukları lokasyondaki her adrese en kısa sürede ulaşma yolunu bilirler. Üstelik verilen bu görevi hava, trafik ve buna benzer diğer olumsuz şartlardan etkilenmeden yerine getirirler. Yani iş hayatı başta olmak üzere hayatın hemen her alanında önemli görevleri üstlenebilir ve başarıyla yerine getirebilirler. Özellikle büyük şehirlerdeki trafik kaosu ve adres konusundaki karmaşa göze alınırsa, kurye hizmetlerinden faydalanmanın bazı durumlarda zorunlu hale geleceği anlaşılabilir. Örneğin İstanbul’un bir noktasından diğer bir noktasına acil şekilde önemli bir evrak ulaştırmak gerektiğinde ya da hastanızın ihtiyacı olan ilacı acil ve güvenli bir şekilde ulaştırmak gerektiğinde, İstanbul moto kurye hizmetimizden faydalanarak sorununuza çözüm üretebilirsiniz.

  5. Hello there, You’ve done a great job. I will definitely digg it and personally recommend to my friends. I am sure they’ll be benefited from this website.