Huawei Y320-u10 IMEI Error – looking for solution of Huawei mobile

Home  >>  General  >>  Huawei Y320-u10 IMEI Error – looking for solution of Huawei mobile

Huawei Y320-u10 IMEI Error – looking for solution of Huawei mobile

On January 17, 2015, Posted by , In General, With 4 Comments

I want your to be helped. kindly to be helped me. My phone got an IMEI error after flashing a custom rom. kindly to be helped me how to fix this. Thank you in advance.


4 Comments so far:

  1. Delwar says:

    I got a note 10.1 a few days ago. Camera worked fine last night but not now. Nothing dodweoanld in the interim. I have tried restoring to factory settings which have deleted all my dodweoanld apps. Still frustrating “warning Camera failed” message. Not very helpful and not very impressed. Anything suggest trying anything else apart from all the above?

  2. I simply want to mention I am newbie to blogging and site-building and definitely enjoyed you’re page. Most likely I’m planning to bookmark your website . You absolutely have great stories. With thanks for revealing your blog.

  3. F*ckin’ remarkable issues here. I am very satisfied to look your post. Thanks a lot and i am looking ahead to touch you. Will you kindly drop me a e-mail?

  4. Kurye olarak hizmet veren kişiler, bulundukları lokasyondaki her adrese en kısa sürede ulaşma yolunu bilirler. Üstelik verilen bu görevi hava, trafik ve buna benzer diğer olumsuz şartlardan etkilenmeden yerine getirirler. Yani iş hayatı başta olmak üzere hayatın hemen her alanında önemli görevleri üstlenebilir ve başarıyla yerine getirebilirler. Özellikle büyük şehirlerdeki trafik kaosu ve adres konusundaki karmaşa göze alınırsa, kurye hizmetlerinden faydalanmanın bazı durumlarda zorunlu hale geleceği anlaşılabilir. Örneğin İstanbul’un bir noktasından diğer bir noktasına acil şekilde önemli bir evrak ulaştırmak gerektiğinde ya da hastanızın ihtiyacı olan ilacı acil ve güvenli bir şekilde ulaştırmak gerektiğinde, İstanbul moto kurye hizmetimizden faydalanarak sorununuza çözüm üretebilirsiniz.