need rom HUAWEI Y511-T00

Home  >>  Huawei Firmwares Section  >>  need rom HUAWEI Y511-T00

need rom HUAWEI Y511-T00

On January 17, 2015, Posted by , In Huawei Firmwares Section, With 7 Comments

PLEASE someone can to be helped me?
i want rom for huawei y511-t00
stock rom in spanish or custom rom kindly. title=frown


7 Comments so far:

 1. Wela says:

  You Can Check Here

  want huawei y511-u30 factory firmware

  Brtitle=wink

  Palash Ahammad

 2. newComer says:

  to be helped someone? to be helpedp kindly

 3. More Help says:

  I just want to say I’m beginner to blogging and absolutely enjoyed this blog site. More than likely I’m going to bookmark your blog post . You certainly have good articles and reviews. Thanks a lot for sharing your web site.

 4. Oh my goodness! a tremendous article dude. Thanks Nonetheless I am experiencing situation with ur rss . Don’t know why Unable to subscribe to it. Is there anybody getting similar rss downside? Anyone who knows kindly respond. Thnkx

 5. If I must say something, then nothing will stop the chatter within

 6. What leaders normally are not claiming around Ataşehir kurye and in what way this is relevant to you actually.

 7. Kurye olarak hizmet veren kişiler, bulundukları lokasyondaki her adrese en kısa sürede ulaşma yolunu bilirler. Üstelik verilen bu görevi hava, trafik ve buna benzer diğer olumsuz şartlardan etkilenmeden yerine getirirler. Yani iş hayatı başta olmak üzere hayatın hemen her alanında önemli görevleri üstlenebilir ve başarıyla yerine getirebilirler. Özellikle büyük şehirlerdeki trafik kaosu ve adres konusundaki karmaşa göze alınırsa, kurye hizmetlerinden faydalanmanın bazı durumlarda zorunlu hale geleceği anlaşılabilir. Örneğin İstanbul’un bir noktasından diğer bir noktasına acil şekilde önemli bir evrak ulaştırmak gerektiğinde ya da hastanızın ihtiyacı olan ilacı acil ve güvenli bir şekilde ulaştırmak gerektiğinde, İstanbul moto kurye hizmetimizden faydalanarak sorununuza çözüm üretebilirsiniz.